שתלי שיניים

רופא שיניים בתל אביב מעניק טיפולי שיניים רבים ומגוונים, בין היתר סתימות, טיפולי שורש, עקירות וביצוע שתלים דנטליים. אין ספק כי טיפולי שיניים הם הליך לא נעים ואף יקר, ועל מנת שאתם תהיו מרוצים מהתהליך, עליכם לבחור ברופא שיניים מוביל בתחומו, אשר מבצע את הטיפול המקצועי ביותר ומאפשר לכם לחייך חיוך רחב ולהציג שיניים בריאות ומטופחות. הרגע בו השן החולה אינה ניתנת לשיקום, הוא הרגע בו צריך לעקור אותה מהשורש ולהציב במקומה שן חדשה, אשר תאפשר את החיוך הרחב, אך המקביל תאפשר לכם לאכול בריא. אם בעבר השתלות שיניים נחשבו להליך שיכלו להרשות לעצמם רק בעלי הממון, הרי שבעידן הנוכחי כל אדם יכול להרשות לעצמו לטפח את מראה פיו ולבצע את השתל במקום השן החסרה.

כיצד בוחרים את רופא השיניים

בחירת רופא השיניים היא בחירה שצריכה להתבצע במקצועיות, משום שהשאיפה היא לבצע את הטיפול בסבב אחד ולהמשיך את שגרת חייכם ולא לחזור לטיפולים בכל שני וחמישי. בחירת רופא השיניים רצוי שתתבצע על פי הקריטריונים הבאים:

  • מקצועיות – ככל שרופא השיניים מקצועי יותר, כך אתם יכולים להיות רגועים יותר. בחנו את רמת מקצועיותו של רופא השיניים עוד לפני שאתם מגיעים לטיפול.
  • ניסיון – גם לניסיון הרופא חשיבות נעלה משום שככל שניסיונו רב יותר, כך הוא יודע להתמודד עם בעיות מורכבות יותר.
  • המלצות – אם יש לכם דרך להשיג המלצות אודות רופא שיניים הרי זה משובח, משום שהמלצות לעולם נטולות אינטרסים שיווקיים. אם אין לכם המלצות, היכנסו אל רשת האינטרנט ודלו משם המלצות.
  • חומרי גלם – גם לחומרי הגלם בהם משתמש הרופא חשיבות נעלה, משום שחומרי הגלם הם בעצם השיניים שיהיו לכם.
  • מחיר – בחנו את הצעת המחיר אותה קבלתם ביחס לממוצע בשוק.

כיצד מבצעים השתלת שיניים

שתלים דנטליים מיוצרים על פי רוב מטיטניום והם מורכבים באמצעות בורג במקום השן החסרה. רופא שיניים בתל אביב יעיד כי הטיפול באופן יחסי הוא טיפול ארוך, משום שיש לבצע את ההשתלה, לאחר מכן יש להמתין ולבדוק כי השתל אכן נקלט בגופכם ורק לאחר מכן ניתן להרכיב את השן החסרה. אורך הטיפול נע בין חצי שנה לשמונה חודשים על פי רוב, אך עליכם לבדוק עם רופא השיניים מהו אורך הטיפול, עוד לפני שאתם מתחילים איתו ולוודא כי יש ביכולתכם להתמיד בו.

© 2020 Health Center Online