מילוי שפתיים

השפתיים שלכם מספרות עליכם לא מעט. לא כולם נולדו עם שפתיים בשרניות, מה שגורם לביטחון העצמי להיות ירוד בלא מעט מקרים. מילוי שפתיים או הגדלת שפתיים עתידות להוות עבורכם קרש קפיצה במראה שלכם ובביטחון העצמי שלכם ועל כן קחו בחשבון את האופציה לשפר את מראה השפתיים שלכם באמצעות בעל מקצוע מוביל בתחומו. עיבוי שפתיים ליצירת שפתיים חושניות ובשרניות היא שיטה פופולארית ושכיחה בקרב נשים וגברים רבים. תוצאות ההליך הן איכותיות ומרשימות אשר מאפשרות לכם להיפרד לשלום ולא להתראות מהתכשירים הקוסמטיים. התהליך אומנם מפיק תוצאות מרשימות, אך יש לקחת בחשבון כי יש לשמר את התהליך על ידי טיפול חוזר בכל מספר חודשים.

תופעות לוואי

כמו בכל טיפול גם מילוי שפתיים עתידות להופיע תופעות לוואי בין היתר נטייה לדימום מוגבר עקב נטילת מדללי דם בעבר, הופעת הרפס באם סבלתם ממחלה זו בעבר, ועוד ועל כן יש לדווח לרופא המטפל על כל בעיה בשפתיים ממנה סבלתם בעבר או אם הינכם משתמשים במדללי דם. הגדלת שפתיים מתאימים לכל אדם אשר לו שפתיים דקות אך לא אם טרם מלאו לכם 18 שנה. עוד לפני הטיפול דהיינו במהלך הייעוץ, בוחר הרופא המטפל את צורת השפתיים אל מול מבנה הפנים ותקבע שיטת הטיפול ועובי השפתיים המומלץ בתוצאה הסופית. את החומר למילוי השפתיים מחדירים במספר מפגשים תוך החדרת החומר אל מספר נקודות בצורת כדורונים קטנים בכל המקטעים הזקוקים לעיבויי. את התוצאה הסופית תוכלו לראות רק כעבור מספר ימים.

כיצד בוחרים במטפל

אין ספק כי ההליך של עיבוי שפתיים הוא שכיח ורבים מבצעים וביצעו את הטיפול, אך בבואכם לבחור ברופא שיטפל בכם עליכם לקחת כמה קריטריונים מהותיים בחשבון עוד לפני שאתם רצים לשלוף את כרטיס האשראי שלכם מהארנק.

  • מקצועיות – בחנו את מקצועיותו של המטפל ודאגו לבחור במטפל דהיינו רופא בעל מקצועיות חסרת פשרות משום שהשפתיים שלכם ראויות להיות מושלמות ולא פחות מכך.
  • וותק – ככל שלרופא בו אתם בוחרים וותק רב יותר, כך אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי הוא מיומן דיו משום שהוא ביצע בעברו לא מעט את הליך מילוי השפתיים
  • רישיון- בדקו כי למטפל יש רישיון רופא והוא אכן מורשה לבצע מילוי שפתיים או הגדלת שפתיים (עיבוי).
  • מרפאה – בדקו את חזות המרפאה. למצב ונראות המרפאה חשיבות גבוהה בהצלחת ההליך משום שככל שהמרפאה מושקעת יותר, כך ניתן להיות בטוחים כי רמת המקצועיות והאסתטיקה גבוהים יותר.
© 2020 Health Center Online