הסרת שיער בלייזר: כיצד נקבעים המחירים?

הסרת שיער מהגוף ומהפנים מהווה את אחד מהטיפולים האסתטיים הנפוצים ביותר בשנים האחרונות. אם בעבר המלחמה בשיער העודף היתה נחלתן הבלעדית של בנות המין היפה, הרי שכיום ניתן למצוא יותר ויותר גברים הקוראים תיגר כנגד הטבע ופוקדים את מכוני האסתטיקה השונים. מבין השיטות השונות להסרת שיער, אין ספק כי הסרת שיער בלייזר הינה השיטה הפופולארית ביותר וזאת בשל יכולתו של הלייזר לכסות שטחים גדולים בזמן קצר יחסית, וכן בשל העובדה ששיטה זו הינה כרוכה בכאב מופחת ביחס לשיטות האחרות הקיימות בשוק האסתטיקה.

לפני שאנו ממהרים להפקיר את גופנו וכספנו בידי אחד ממכוני הסרת השיער הפזורים בארץ, מומלץ להבין את הפרמטרים המשפיעים על מחירי הסרת שיער:

  1. המוניטין של המכון (או הרשת) : לא הרי מכון קוסמטי שכונתי כהרי רשת מסועפת ומפורסמת להסרת שיער. מצד שני – בעקבות התחרות הבלתי מתפשרת הקיימת בשוק הסרת השיער בלייזר, הרשתות הגדולות יוצאות מפעם לפעם במבצעים עונתיים כאלו ואחרים. כדאי לעקוב אחר המבצעים הללו ועל ידי כך לחסוך כסף רב
  2. האזור המטופל: גודל והיקף האזור ממנו יש להסיר את השיער המיותר יקבע באופן ישיר את מחיר הטיפול. ברור שהסרת שיער מהרגליים בשלמותם תדרוש מהמכון משאבים רבים יותר מאשר הסרת שיער מהסנטר, למשל, משאבים של זמן וטכנולוגיה. ישנם גם אזורים בגוף שעל אף שאינם גדולים במיוחד הם דורשים טיפולים רבים יותר מאזורי גוף אחרים.
    דוגמא טובה לכך עשויה להיות הסרת שיער בלייזר מהכתפיים לגברים, אזור הורמונלי בעייתי אשר מצריך טיפול עקשני במיוחד. יש לקחת גם עובדה זו בחשבון.
  3. שיטות שונות לתמחור הטיפול: מרוב מבצעים בהחלט ניתן להתבלבל ואף לבחור בשיטה יקרה שאינה הולמת את צרכינו האמיתיים. ידידה שלי התפארה באוזניי על כך שהצליחה "לסחוט" מרשת הסרת שיער בלייזר מסוימת טיפול בכל הרגליים ב-1500 ₪ בלבד. מעולה, השתתפתי בשמחתה, אבל בכמה טיפולים מדובר? מיד נמחק משפתיה החיוך הרחב… אל תלכו שולל אחר מחירים מפתים. בררו מה בדיוק כולל מחיר זה. במקרה של ידידה שלי המבצע שקיבלה כלל אך ורק שלושה טיפולים. הסברתי לה שלאחר שלושה טיפולים בלבד היא עדיין תיאלץ להשתמש בשעווה ומוטב היה לה לו הייתה פותחת את הארנק ומשלמת אפילו סכום כפול כדי לקבל הסרת שיער מהרגליים ללא הגבלת טיפולים. אם כן – בחישוב המחיר האמיתי להסרת שיער בלייזר יש להביא בחשבון פרמטרים שונים כגון: מספר הטיפולים, גודל האיזור המבוקש, הטכנולוגיה בה משתמש המכון להסרת שיער, מבצעי אחד+אחד, מבצעים של כל אזורי הגוף (השתלמות מבצע זה תלויה מן הסתם בכמות האזורים בגוף מהם כל אחד ואחד מעוניין להסיר את השיער), הנחות עונתיות שונות וכ"ו.

שיהיה לכם בהצלחה בהשגת גוף חלק במחיר הזול ביותר…

© 2020 Health Center Online