יישור והלבנת שיניים

אסתטיקה היא קריטריון מהותי לתחושת נוחות עם עצמנו. המרכיב המהותי במראה האסטטי אותו אנו משדרים, הם השיניים שלנו. לחיוך שלנו יש מסר חד וברור לסביבה, אך מה קורה לאותם אנשים שלא יכולים לחייך בביטחון, בין אם כי מראה השיניים שלהם לא נעים לעין ובין אם השיניים אינן ישרות ועולות האחת על גבי השנייה? בדיוק לשם כך יש את טיפולי האורתודנטיה בניהם יישור שיניים או הלבנת שיניים. שיניים לא יפות גורמות לא רק לתחושה לא נעימה, אלא גם לירידה בביטחון העצמי בכל גיל ובכל שלב. אם גם אתם או ילדיכם סובלים משיניים לא אסתטיות, אל תדחו את הקץ והגיעו לקבל טיפול הולם, מקצועי ומיומן.

טיפולי שיניים

אם אתם זקוקים ליישור שיניים, או לחילופין להלבנת השיניים, זה הזמן לבחון את רופא השיניים דרכו תבצעו את הטיפולים הנדרשים. ככל שחולף הזמן, ביצוע יישור השיניים הופך למורכב יותר משום שהברזלים על גבי השיניים גורמים לא פעם למבוכה בקרב האוכלוסייה הבוגרת ופעמים לא מבוטלות גם בקרב בני הנוער. כיום ישנם טיפולים מתקדמים לרבות טיפול לינגואלי המאפשר לכם לבצע את היישור מבלי שהסביבה החיצונית תבחין בכך. הסמכים הלכה למעשה מורכבים על גבי החלק הפנימי של השן, כך שמי שיבחין בהם הם רק אלו שמודעים לקיומם, או שבחרתם לשתף אותם בכך.

כיצד בוחרים ברופא השיניים

כמה פעמים יצא לכם לראות את החיוך של אייל גולן ולהתפעל מהשיניים הלבנות והבוהקות שלו? בעידן הנוכחי כל אדם יכול להשיג את התוצאה המבוקשת באמצעות הלבנת השיניים. בדיוק כפי שבהליך יישור שיניים יש מספר אופציות לביצוע ההליך, כך גם בהליך הלבנת השיניים ניתן להשתמש במספר דרכים, בין היתר מוצרים לשימוש עצמי הנרכשים ברשתות הסופר פארם, דרך שנייה היא הלבשת כתרים דקיקים לביצוע הלבנת שיניים, או התאמת סד דרך רופא השיניים המותאם לכם באופן אישי. אין זה משנה באיזו דרך תבחרו, כל עוד היא הדרך הנכונה לכם וזו אשר משיגה את התוצאות המבוקשות.

את בחירת רופא השיניים שיבצע עבורכם את הטיפולים, יש לבחור בתבונה באמצעות המלצות, בחינת המקצועיות, המיומנות והמחיר הנדרש עבור הטיפול. אין ספק שהמחירים נעים על סקאלה פחות או יותר אחידה, אך כל רופא שיניים קובע את המחיר הנכון לו ועל מנת שלא יוצר מצב בו אתם משלמים סכומים מופקעים, עליכם לבחון את מצב השוק, ביחס להצעת המחיר אותה קיבלתם.

© 2020 Health Center Online