רפואת שיניים אסתטית

בשנים עברו רפואת שיניים שימשה את המטופלים בעיקר לבעיות בריאותיות כגון חורים בשן, שיניים לא ישרות שנזקקו להליך יישור, טיפולי שורש ועוד. עם התפתחות הטכנולוגיה והשנים שחלפו, הפכו גם הטיפולים האסטטיים לשכיחים ורבים מבינים כי רפואת שיניים אסתטית מקובלת ונדרשת. רפואת שיניים אסטטית כוללת כתרי חרסינה, השתלות שיניים, יישור שיניים ועוד. אין ספק כי לשיניים תפקיד מהותי בנראות ועל כן רבים משקיעים את זמנם וכספם, על מנת לטפל ולטפח את שיניהם לא רק כאשר ישנם כאבי שלא מרפים, אלא גם ובעיקר ברגעים בהם המראה אינו כתמול שלשום. אם גם אתם מחפשים את הדרך לשפר את המראה שלכם, יתכן כי טיפול שיניים אסטטי יענה על מבוקשכם וימלא אחר המטרה.

איכות חיים ללא פשרות

כתרי חרסינה הם אחד מהטיפולים המבוקשים ביותר עבור אלו שסובלים מבעיות שיניים או חניכיים. אף אחד אינו רוצה לעקור את שיניו ולהזדקק להשתלה, ועל מנת להציל את השן ולשמור עליה לאורך זמן, ניתן לבצע טיפול המשלב כתרים. תפקידו של הכתר הוא להגן על השן ולשמור עליה ובמקביל לאפשר למטופל להמשיך את שגרת חייו כיאות מבלי לחוש מוגבל. אין ספק כי קיימים רופאי שיניים רבים המבצעים טיפולים אסתטיים גם באמצעות שתלים, אך בבואכם לבחור את רופא השיניים אשר יטפל בכם, חשוב לבחון את מקצועיותו, את ניסיונו ואת המעבדות איתן הוא עובד. ישנם סוגי כתרים רבים ומגוונים ולכל מטופל מתאים הכתר הייעודי עבורו בהתאם למצב השן, ליכולת הכלכלית ולצבע השיניים. את הכתר יש להניח בדיוק על השן ועל כן למיומנות וניסיון רופא השיניים חשיבות גבוהה. הכתר ודיוק הלבשתו, ישמרו מהשן לבצע תזוזות מיותרות וישמרו על השן עצמה שנותרה לאחר הטיפול.

מונעים מחלות באמצעות כתרים

תפקידם של כתרי החרסינה הוא למנוע מחלות, לשפר את המראה האסתטי של המטופל ולשמור על השן. שן שעברה טיפול שיניים על פי רוב מושחזת מה שגורם לה לאבד מהמראה המקורי ועצם השיוף יוצר מצע נוח לחיידקים, אשר עלולים לגרום לזיהומים ומחלות חניכיים שונות. חשוב לדעת כי הכתרים הם אלו שימנעו את הזיהומים. עוד חשוב לזכור כי לאחר טיפול השן המושחזת הופכת לחלשה ודקה ועל מנת למנוע ממנה להישבר וליפול, יש צורך בכתר איכותי שיגן עליה בטווח הקצר והארוך גם יחד. רפואת שיניים אסתטית הפכה בעידן הנוכחי לנדרש, בעודכם מחפשים את רופא השיניים שלכם, הקפידו לבחור בטוב ביותר ואל תתפשרו על האיכות.

© 2020 Health Center Online